містить у своєму складі перетворювачі корозії. Як правило, таким перетворювачем служить ортофосфорна кислота. В результаті її дії продукти окислення вступають в активну реакцію з грунтовкою і перетворюються в сполуки, які не піддаються окисленню. Таким чином, грунт по іржі зазвичай наноситься на поверхню металу, незначно ураженого корозією.
Грунтування проводиться для поліпшення якості наступного фарбування, а також для захисту металу від дій навколишнього середовища. Для захисту металу використовується антикорозійна грунтовка, яка наноситься безпосередньо на іржу. Її використовують в якості первинної обробки уражених корозією металу. Після такої обробки утворюється шорстка поверхня, яку необхідно покрити ізолюючими грунтовками.
залежно від своїх властивостей, склади бувають:
Від вірного вибору залежить адгезія лакофарбового покриття з поверхнею металевих виробів, надійний захист і довговічність оброблюваної конструкції.
Грунтовка по іржі для металу, яка наноситься поверх іржі, відноситься до ґрунтів-модифікаторів. Її використовують для первинної обробки чорного металу, подвергшегося окислення. Після нанесення утворюється однорідна поверхня шорстка, яку покривають ізолюючими грунтовками.
Особливості нанесення залежать від типу грунтовки і вказуються виробниками. Двокомпонентні змішуються в пропорції, зазначеної в інструкції, а при необхідності розводяться до робочого стану розріджувачем. І для однокомпонентних, і для двокомпонентних грунтів розчинник підбирається виходячи з сполучного речовини:
Вибираючи антикорозійну грунтовку, потрібно визначитися з наступними показниками. Де буде використовуватися грунт – для зовнішніх або внутрішніх робіт?
Для внутрішніх робіт підбирають швидковисихаючі склади, що не містять отруйні речовини. Агресивність середовища, в якій буде експлуатуватися оброблюваного виробу. Для агресивних середовищ краще вибрати грунт ізолюючого типу з хорошою покривістістю і утворює щільну плівку. Бажаний термін експлуатації без додаткових обробок. Якщо потрібно, щоб виріб зі сталі прослужило довгі роки, то краще зупинитися на первинній грунтовці. У разі якщо основна мета – знизити трудовитрати, можна купувати грунт-емаль 3 в 1.
Витрата грунтовки
Витрата грунтовки-модифікатора багато в чому залежить від стану оброблюваної поверхні. Для розрахунку необхідного обсягу можна орієнтуватися на такі показники:
первинна грунтовка, крім складів з епоксидної основою, – 110–340 мл/м2 на кожен шар; епоксидна — 120-150 г/м2; 2 в 1 або 3 в 1 – від 80 до 150 мл/м2 на кожен шар.
Захисні ґрунтувальні суміші мають деякі відмінні особливості і потребують ретельної підготовки до грунтування металевих основ. Такі підготовчі роботи включають в себе наступні дії:
Поверхня матеріалу очищають від пилу і іржі.
При повторному фарбуванні прибираються сліди старого матеріалу, використовується спеціальний пом'якшувач.
Очищену поверхню зачищають до блиску і гладкого стану наждачним папером.
Потім поверхню миють і просушують.
Далі метал необхідно знежирити за допомогою бензину або уайт-спіриту.
На нашому сайті представлений широкий асортимент грунтовка по іржі для металу
Сертифікат якості на грунтовку видається при відвантаженні.
Як купити?
Найзручніше зробити замовлення через кнопку купити", яка є в кожній товарній позиції. Можете також зробити дзвінок за телефоном +38 067 468 72 00.
Висококласні фахівці зможуть підібрати ґрунтовку саме для Вашого випадку.
Індивідуальний підхід і максимально низькі ціни.
Купити грунтовку по іржі для металу можна в Києві зі складу по вул. Зрошувальна, 11
Обговоріть з менеджером зручний вам спосіб доставки. Організуємо дрібно і крупно оптові поставки з урахуванням запитів клієнта. Товар відправляється у всі регіони України зручною для замовника транспортною службою.
Ми доставляємо продукцію по всій Україні компанією перевізником в Харків, Дніпропетровськ, Нікополь, Херсон, Житомир, Одеса, Рівне, Миколаїв, Маріуполь, Фастів, Запоріжжя, Бердянськ, Мелітополь, Горіхів, Токмак, Львів, Кривий Ріг, Кременчук, Енергодар, Дніпро, Хмельницький, Тернопіль, Суми, Івано-Франківськ, Чернівці, Трускавець, Ужгород, Славутич, Кузнецовськ, Южноукраїнськ, Нетішин, Буковель, Черкаси.