130 ₴/кг
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 1000 грн
Хлорвінілова емаль ХС-119 для захисту попередньо заґрунтованих поверхонь залізничних вагонів, цистерн, мостів.
Емаль ХС-119
для захисту попередньо заґрунтованих поверхонь залізничних вагонів, цистерн, мостів та інших металевих конструкцій, що працюють у діапазоні температур від -50 °C до +60 °C.
НАЗНАЧЕНИЕ:
Емаль ХС-119 виготовляється на основі сополімеру вінілхлориду з вінілацетатом і алкідно-акрилової смоли з додаванням пластифікатора.
Призначена для захисту попередньо заґрунтованих поверхонь залізничних вагонів, цистерн, мостів та інших металевих конструкцій, експлуатованих в атмосферних умовах різних кліматичних районів.
Плівка емалі стійка до зміни температур від -50 °C до +60 °C.
ОПИС:
Емаль ХС-119 застосовується в системі покриття з ґрунтовкою ХС-059, так само допускається застосування ґрунтовки ГФ-0119, ФЛ-03К, ХС-10, ХС-068. Система покриття, що складається з двох шарів емалі ХС-119, нанесених на заґрунтовану ґрунтовкою ХС-059 поверхню, зберігає захисні властивості в умовах помірного клімату впродовж 6 років до балів не більш ніж А31.
РАЗБАВИТЕЛЬ:
Розчинник Р-4
ОЧИЩЕННЯ ІНСТРУМЕНТІВ:
Розчинник Р-4, Р-4А, ацетон або толуол.
СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:
ПІДГОТУВАННЯ ПОВЕРХНОСТІ:
підготовка поверхні здійснюється за ГОСТом 9.402 (Поверхня металу має бути зачищена до блиску від іржі та окалини. Очищена поверхня знежирюється і знежирюється з подальшим нанесенням вищевказаних ґрунтів.
НАНЕСЕННЯ ПОКРИТТЯ:
Пневматичним розпиленням; допускається фарбування окремих ділянок пензлем.
Перед застосуванням необхідно переконатися, що основа емалі добре перемішана й однорідна по всьому об'єму тарного місця. За потреби емаль перед застосуванням може бути розбавлений до робочої в'язкості (14-25 сек по ВЗ-246 із соплом 4 мм) розчинником Р-4.
Підготовлену емаль наносити на поверхню захисного матеріалу пневматичним розпиленням за температури навколишнього повітря від мінус 10 °C до 30 °C і відносної вологості не більш ніж 80%. Для усунення конденсації вологи температура поверхні має бути вищою за точки роси не менш ніж на 3 °C. Після висихання шару (1 година за температури 20 °C) наносять наступні шари. Для промивання інструменту можна використовувати розчинники Р-4, Р-4А, толуол, ацетон.
ОСНОВНІ ПОКАЗНИКИ:
Колір............................................................................................. у межах затверджених зразків кольору;
Зовнішній вигляд плівки емалі............................................................ Однорідна, гладка, матова або напівматова, без зморщок, патьоків і сторонніх включень;
Послову в'язкість емалі за віскозиметром типу ВЗ-246
з діаметром сопла 4 мм за температури (20±0,5) °C............ 30-50 с. ;
Час висихання до ст.3 за температури 20 °C.............................. не більш ніж 1 годину.
Масова частка нелетких речовин (залежно від кольору)................................. 27-39%
Теоретична витрата на один шар............................................................ 120-130 г/м2
Рекомендована товщина одного шару................................................................ 20-25 мкм
Час висихання емалі до ступеня 3, не більш ніж
— за температури (20±2) °C.............................................................................. 1,5 ч.
— за температури (70-75) °C...................................................................................................... 0,5 ч.
Міцність плівки під час удару на приладі У-1, не менш............................................. 50см
Адгезія плівки, бали, не більш............................................................ 2
Стійкість плівки до статичної дії
води, не менш.................................................................................................................................... 6 ч.
мінеральної оливи, не менш.............................................................................. 24 ч.
ЗАСТОСУНКИ:
Матеріали вогненебезпечні! Не працювати поблизу відкритих джерел вогню. Роботи проводити за гарної вентиляції, в гумових рукавичках, з використанням індивідуальних засобів захисту. Не допускати потрапляння в органи дихання й травлення. У разі потрапляння матеріалу на шкіру промити її теплою водою з милом.
УСЛОВІЯ І ГАРАНТІЙНИЙ ЗРОК ЗБЕРІГАННЯ:
Зберігати матеріали в приміщенні в щільно закритій тарі, виключивши потрапляння на них прямих сонячних променів і вологи за температури навколишнього повітря від -30 °C до +30 °C.
Термін зберігання: 6 місяців від дня виготовлення.
СТАНДАРТ: ГОСТ 21824-76
Основні | |
---|---|
Виробник | Технобудресурс |
Країна виробник | Україна |