Кошик
166 відгуків
+380443316547
+380979257674
+380979257674
Виталий
+380673547479
Лариса
+380954967069
Елена
+380443316547
Офис
Альянс ЛКМ

Фарби для бетонних підлог для зовнішніх робіт

Фарби для бетонних підлог для зовнішніх робіт

Пропонуємо вам придбати високоякісну фарбу для бетонних підлог для зовнішніх робіт в магазині Альянс ЛКМ. Наша фірма займається виготовленням і продажем виключно оригінальної продукції, яка має сертифікат відповідності, паспорт якості і приємну вартість.

Фарба для бетонних підлог для зовнішніх робіт є однією з найпопулярніших товарів і користується великим попитом на ринку лакофарбової продукції. Дана фарба змогла зарекомендувати себе як доступний і високоякісний продукт, адже виробники постійно вдосконалюють технологію її виготовлення, використовуючи тільки сучасне обладнання.

Також на сайті нашого магазину представлений широкий перелік можливих кольорів і відтінків. Ви зможете вибрати той колір і марку, які вас зацікавить.

найпопулярнішими кольорами є:

·         Чорний

·         Білий

·         Сірий

·         Зелений

Опис фарби по бетону

Фарба для бетонних підлог для зовнішніх робіт являє собою високоякісний продукт, який послужить захистом для бетонної підлоги і значно збільшить термін його служби.

Усі фарби і емалі для бетонних підлог для зовнішніх робіт може похвалитися своєю високою стійкістю до дії лугів, кислот та інших агресивних речовин. Така фарба надійно захистить підлогу від будь-яких пошкоджень.

Переваги емалі

  • невеликий витрата;
  • легка у використанні;
  • зносостійкість до високих навантажень і до впливу хімічних речовин;
  • висока стійкість до впливу зовнішніх факторів;

·         бетон стає міцним і довговічним;

·         має відмінні знепилюючі властивості;

·         забезпечує високу вологостійкість і водонепроникність.

Навіщо фарбувати бетонну підлогу?

Більшість людей впевнені, що бетонне покриття є дуже міцним і не потребує додаткового захисту. Однак бетонна підлога піддається негативному впливу зовнішніх факторів і з часом псується.

До негативних факторів впливу відносяться:

  • ультрафіолетове випромінювання;
  • сезонні замерзання і відтавання;
  • атмосферні опади;
  • механічного навантаження властивості.

Щоб не допустити появи тріщин і відколів, потрібно подбати про зовнішньому шарі  бетонного покриття.  Для цього потрібно покрити його фарбою , інакше бетонну підлогу з часом почне втрачати свої первинні характеристики.

Для бетонної підлоги характерна висока пористість і низький рівень міцності на розтяг. Через це бетонна поверхня починає лущитися, утворюючи велику кількість пилу.

Для того щоб бетонна підлога залишався зносостійким, міцним і як можна  довше зберігав свої первинні характеристики, потрібно провести додаткову обробку поверхні за допомогою фарбування.

Технічні характеристики фарби

Країна виробник

Україна

Виробник

Технобудресурс

Максимальний час висихання міжшарового

2 год

Стійкість перед транспортними та механічними навантаженнями

+

Стійкість до миючих засобів

+

Ступінь опірності атмосферних опадів

цілорічно

Мінімально допустима температура

-40ºС

Макисмально допустима температура

+80ºС

Можливість фарбування при низьких температурах

до — 20ºС

Стійкість до впливу нафтопродуктів

сіль, бензин, масло

Вигляд

Глянсова, матова

ГОСТ

28196-89

Масса

12, 30, 50 кг

Технология нанесения краски по бетонным полам

Для нанесения краски для бетонных полов в промышленных помещениях вам понадобиться валик, кисть или распылитель. Рекомендуется воспользоваться очками и перчатками в целях защиты.

Краску нужно тщательно перемешать, для этого желательно использовать миксер и перемешивать в течении 3-5 минут. Краска не должна быть слишком густой, так как такую краску будет легче наносить, она будет лучше ложиться, а тонкие слои краски будут быстрее высыхать.

Подготовка бетонного пола для краски

Перед нанесением краски, нужно очистить поверхность от пыли и возможной грязи. После чего промыть неконцентрированным мыльным раствором и высушить.

Покрытие поверхности может проводиться не только на новый бетонный пол, но и на пол с возможными дефектами стяжки.

Почему стоит покупать в нашем магазине

Магазин Альянс ЛКМ производит продажу большого перечня различных товаров по самым доступным ценам. В магазине Альянс ЛКМ вы сможете купить недорогую краску для бетонного пола для наружных работ оптом и в розницу от производителя. Вас приятно удивит качество и цена товара. Также вы сможете наглядно ознайомиться с прайс листом на краску для бетонного пола и посмотреть прикрепленные фото в описании товара, который захотите приобрести.

Ще залишилися питання? Приходьте до нас за адресою: місто Київ, вул. Оростельная 11  або зв'яжіться з нами за номером +380954967069;  +380443316547.

Ми з радістю проконсультуємо вас і допоможемо визначитися з вибором потрібного для вас товару!