Кошик
166 відгуків
+380443316547
+380979257674
+380979257674
Виталий
+380673547479
Лариса
+380954967069
Елена
+380443316547
Офис
Альянс ЛКМ

Фарба на водній основі для дерева

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

На сьогоднішній день виробники пропонують дійсно великий асортимент фарб для дерева, тому вибір такого продукту може бути досить складним.

Для внутрішньої обробки різних приміщень використовуються найрізноманітніші засоби, але останнім часом все більшою популярністю користується продукція на водній основі. З їх допомогою можна обробляти будь-які дерев'яні поверхні. Саме тому багато фахівців рекомендують використовувати їх під час будівництва або ремонту.

Незважаючи на те, що фарба на водній основі по дереву на вітчизняному ринку з'явилася порівняно недавно, вона отримує все більше розповсюдження. Втім, це й не дивно, так як лакофарбові матеріали (ЛКМ), зроблені на водній основі, екологічно чисті і не мають токсичного запаху.

Основні види

і Водоемульсійні водо-дисперсійні суміші

Даний матеріал відрізняється невисокою вартістю і хорошими технічними характеристиками. Така фарба легко наноситься на деревину, висихає в короткі терміни (зазвичай достатньо двох годин). Вона абсолютно нешкідлива для здоров'я.

Водно-дисперсійні матеріали за деякими характеристиками перевершують водоемульсійні склади. Такий матеріал – більш міцне покриття, його колір не змінюється протягом більш тривалого часу.

Акрилові

Акрилові суміші є різновидом водоемульсійних складів. Якісні суміші утворюють на поверхні водонепроникну еластичну плівку, яка стійка до механічних впливів.

Покриття стійке до впливу прямих сонячних променів і до різких перепадів температури.

Силіконові

Силіконові суміші є найдорожчою різновидом водних фарб. Такий матеріал володіє рядом унікальних якостей і високими експлуатаційними характеристиками. Його можна використовувати для зовнішніх і внутрішніх робіт.

покриття не псується при нагріванні;

стійкість до утворення грибка і цвілі;

з допомогою такої суміші можна зробити шорстку поверхню більш гладкою.

стійкість до будь-яких забруднень і вологи.

можна наносити практично на будь-який матеріал.

Латексні

Латексні суміші відрізняються хорошою вологостійкістю і стійкістю до різних забруднень. Фарба володіє антистатичними властивостями, тому на поверхню не налипає пил.

Фарба на основі латексу відрізняється невеликою витратою, що дозволяє заощадити кошти при проведенні оздоблювальних робіт

На поверхні деревини не повинно бути явних дефектів: нерівностей, тріщин,

Полівінілацетатні

Водно-дисперсійні суміші на основі полівінілацетату можна використовувати як для внутрішньої, так і для зовнішньої обробки конструкцій з деревини. Матеріал створює на дереві водонепроникну, але паропроніцаємую плівку. Дане покриття стійке до опадів.

Даний матеріал не вигорає під впливом прямих сонячних променів і не змінює колір при довгій експлуатації.

Характеристики матеріалу

Фарбувальні суміші на водній основі не містять (або містять, але в невеликій кількості) летючих органічних сполук, що робить матеріал безпечним для здоров'я. Відсутність органічних розчинників у складі покриття говорить про те, що дана суміш є пожежобезпечною.

Переваги

Відсутність волопоглинанням;

Морозостійкість, тобто здатність витримувати численні цикли заморожування-відтавання;

Наявність УФ-фільтра. Захист дерева від сонячних променів, які викликають ефект «засмаги» натурального матеріалу, що приводить до втрати зовнішнього вигляду;

Антисептичні властивості та біологічна захист;

Стійкість до стирання і інших механічних впливів

Фарби на водній основі – це водоемульсійні або як їх ще називають водно-дисперсійні лакофарбові матеріали. Склад цих ЛКМ являє собою емульсію, виготовлену з полімерних частинок, пігментів і води як розчинника.

Унікальною властивістю таких емульсій є те, що заповнювач і пігменти не розчинені, а тільки зважені у водному середовищі.

Саме тому будь-які ЛКМ на водній основі перед застосуванням необхідно ретельно перемішати щоб підняти всі суспензії, що осіли на дно тари.

Такі якості, як довговічність і стійкість до стирання залежать від типу сполучного компонента, застосованого при виготовленні емульсії.

Водні ЛКМ, у відповідності з особливостями застосування, поділяються на:

Склади для зовнішнього застосування – демонструють стійкість до

впливу різних факторів зовнішнього середовища, включаючи атмосферні опади, низькі і високі температури, УФ-випромінювання і т. д.

Універсальні склади – щось середнє між першою і другою категорією. Такі ЛКМ можуть застосовуватися для фарбування дерев'яних стін будинку зовні за умови, що до ресурсу покриття не висуваються особливі вимоги.

Составы для интерьерных работ-- предназначены для использования при отделке помещений. Они характеризуются меньшей устойчивостью к негативному воздействию факторов внешней среды, но при этом отличаются большим разнообразием цветовых исполнений.

Сертификат качества на краску выдается при отгрузке.

На нашем сайте представлен широкий ассортимент красок на водной основе

Как купить?

Удобнее всего сделать заказ через кнопку купить, которая есть в каждой товарной позиции. Можете также сделать звонок по телефону +38 097 925-76-74.

Висококласні фахівці зможуть підібрати схему нанесення саме для Вашого випадку. Обговоріть з менеджером зручний вам спосіб доставки фарби.

Індивідуальний підхід і максимально низькі ціни.

Організуємо дрібно і крупно оптові поставки з урахуванням запитів клієнта. Товар відправляється у всі регіони України зручною для замовника транспортною службою.

Доставка

Ми доставляємо продукцію по всій Україні компанією перевізником в Харків, Дніпропетровськ, Нікополь, Херсон, Житомир, Одеса, Рівне, Миколаїв, Маріуполь, Фастів, Запоріжжя, Бердянськ, Мелітополь, Горіхів, Токмак, Львів, КривойРог, Кременчук, Енергодар, Дніпро, Хмельницький, Тернопіль, Суми, Івано-Франківськ, Чернівці, Трускавець, Ужгород, Славутич, Кузнецовськ, Южноукраїнськ, Нетішин, Буковель, Черкаси, Кіровоград.

Купити фарбу на водній основі для дерева можна в Києві зі складу по вул. Зрошувальна, 11